Serwis komputerowy Ząbki

Serwis komputerowy w Ząbkach

Szukasz serwisu komputerowego w Ząbkach? Dobrze trafiłeś!

Czym się zajmujemy

serwis komputerowy ZąbkiZajmujemy się konserwacją i naprawą laptopów wszystkich producentów, a także naprawą komputerów stacjonarnych, monitorów i innego sprzętu peryferyjnego oraz odzyskiwaniem danych. Rozwiązujemy wszelkie problemy – od konfiguracji oprogramowania po poważne naprawy płyt głównych, w tym naprawy BGA. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Ile trwa naprawa

W serwisie KindKomp zawsze możesz liczyć na ekspresowy termin naprawy. Większość urządzeń, które trafia do nas przed południem jest gotowa do odbioru jeszcze tego samego dnia, lub następnego dnia rano.

Zamów informatyka do domu

Jeśli wolisz, aby to serwisant odwiedził Ciebie- nie ma problemu. Nasze usługi realizujemy także w formie „pogotowia komputerowego„.

Potrzebujesz szybkiej pomocy u siebie w domu, lub firmie? Zwykle docieramy na miejsce już w kilka godzin po zgłoszeniu, tego samego dnia!

Dlaczego KindKomp?

Dzięki doświadczeniu, profesjonalnym narzędziom oraz optymalizacji jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe naprawy i pakiety usług w cenach nie do pobicia przez konkurencję. Nie wierzysz? My nie chowamy się za formułkami z indywidualną wyceną – Sprawdź nasz cennik!

Lokalizacja serwisu

KindKomp
Wojska Polskiego 22, 05-091 Ząbki
Tel: 507-306-099

Nasz serwis jest czynny w godzinach 10:00-18:00 w dni robocze.

serwis-kontakt-qr

Szybki kontakt-Ząbki

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o naszej działalności i zasadach, zapraszamy na stronę główną.

Serwis komputerowy Ząbki, naprawa laptopów, serwis laptopów Ząbki, naprawa komputerów

 

Skorzystałeś już z naszych usług? Oceń nas!