Serwis komputerowy Wołomin

Serwis komputerowy Wołomin

Szukasz serwisu komputerowego w Wołominie? Poznaj KindKomp – wyjątkowy serwis, który pozwoli Ci zapomnieć o problemach z komputerem. Twój sprzęt może działać jeszcze dziś!

Czym się zajmujemy

Serwis komputerowy WołominSerwisujemy laptopy wszystkich producentów, naprawiamy komputery stacjonarne i ich podzespoły oraz sprzęt peryferyjny. Rozwiązujemy problemy z siecią i internetem, odzyskujemy dane oraz udzielamy pomocy informatycznej firmom i osóbom prywatnym. Sprawdź pełną ofertę.

Ile trwa naprawa

Zdecydowaną większość napraw wykonujemy tego samego dnia lub na następny dzień roboczy, o ile sprzęt trafi do nas przed 13:00. Drobne naprawy wykonujemy w domu lub firmie klienta „od ręki”. Czasem jednak ze względu na nietypowe części lub skomplikowane uszkodzenia naprawa może się przeciągnąć do 3-4 dni roboczych.

Gdzie nas znaleźć

Serwisant KindKomp może przyjechać do Ciebie i rozwiązać problem na miejscu lub zdiagnozować i odbebrać komputer, a po ekspresowej naprawie odwieźć go spowrotem. Możemy być u Ciebie nawet tego samego dnia. Ile kosztuje taka wizyta? Sprawdź nasz cennik.

Jeśli wolisz nieco zaoszczędzić i dostarczyć komputer do serwisu, możesz udać się do naszej placówki w Ząbkach. Dokładny adres znajdziesz w zakładce kontakt.

Dlaczego KindKomp

Dzięki doświadczeniu, profesjonalnym narzędziom oraz optymalizacji jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe naprawy i pakiety usług w cenach nie do pobicia przez konkurencję. Sprawdź nasz cennik!

W naszym magazynie posiadamy wszystkie najczęściej psujace się części, zaś te mniej popularne jesteśmy w stanie zdobyć w ciągu 24h, dzięki czemu możemy zaoferować niespotykanie krótkie czasy napraw w wyjątkowych cenach.

Zasięg bezpłatnego dojazdu – Wołomin (cały powiat)

serwis-kontakt-qr

Szybki kontakt-Wołomin

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o naszej działalności i zasadach, zapraszamy na stronę główną.

Serwis laptopów Wołomin, serwis komputerowy Wołomin, naprawa komputerów Wołomin, serwis komputerowy Ossów, Nowe Lipiny, Duczki, Stare Grabie, Zagościniec, Czarna, Mostówka.