Serwis komputerowy Tłuszcz

Ekspresowy serwis komputerowy Tłuszcz i okolice

Serwis komputerowy Tłuszcz

Masz problem z komputerem? Nie marnuj czasu i pieniędzy na długie naprawy i dojazdy do serwisu! KindKomp to mobilny serwis komputerowy z bezpłatnym dojazdem w gminie Tłuszcz. Mamy ekspresowe terminy napraw i naprawdę niskie ceny. Zawsze możesz liczyć na profesjonalną pomoc. Jak działamy.

Oferujemy pełen zakres usług serwisowych laptopów wszystkich producentów oraz komputerów stacjonarnych, od czyszczenia i konserwacji, przez diagnozę usterek, po naprawy płyt głównych, kart graficznych, zasilaczy, wymianę uszkodzonych złącz, matryc LCD. Sprawdź pełną ofertę.

Rozwiążemy Twój problem na miejscu, a jeśli nie będzie to możliwe – zajmiemy się Twoim sprzętem w naszym serwisie stacjonarnym. Naprawy w serwisie zajmują zwykle od kilku godzin do 2-3 dni, po czym sprzęt odwozimy i instalujemy w pierwotnej lokalizacji. Nie pobieramy dodatkowych opłat za transport sprzętu, czy wycenę naprawy. Poznaj koszty interwencji.

Na każdą naprawę udzielamy gwarancji.

Zasięgu bezpłatnego dojazdu Serwisu komputerowego – gmina Tłuszcz

serwis-kontakt-qr

Szybki kontakt-Tłuszcz

Serwis komputerowy Tłuszcz, naprawa komputerów, serwis laptopów Tłuszcz, czyszczenie laptopa Tłuszcz, Jasienica, Jarzębia Łąka, Postoliska, Chrzęsne, Kozły, Miąse