Serwis komputerowy Radzymin

Ekspresowy serwis komputerowy Radzymin

Szukasz serwisu komputerowygo w Radzyminie? Trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Czym się zajmujemySerwis komputerowy Radzymin

Oferujemy pełen zakres usług serwisowych laptopów oraz komputerów stacjonarnych. Możesz na nas liczyć także w przypadku problemów z oprogramowaniem, czy wirusami, a także siecią i internetem. Poznaj pełną ofertę.

Ile trwa naprawa

Naprawy w serwisie realizujemy w czasie od kilku godzin do 3-4 dni w zależności od stopnia komplikacji, procesu technologicznego, oraz dostępności części. Zdecydowaną większość napraw wykonujemy w ciągu jednego dnia.
Na miejsce awarii nasz serwisant najczęściej dociera w ciągu kilku godzin od zgłoszenia, prawie zawsze w dniu zgłoszenia.

Gdzie nas znaleźć

Nasz serwisant może przyjechać na miejsce awarii i usunąć usterkę. Po naprawie sprzęt odwieziemy i zainstalujemy spowrotem.

Możesz też dostarczyć komputer do naszego serwisu w pobliskich Ząbkach i zaoszczędzić nieco na kosztach wizyty. Dokładną lokalizację serwisu wraz z mapką znajdziesz w dziale kontakt.

Dlaczego KindKomp

Dzięki doświadczeniu, profesjonalnym narzędziom oraz optymalizacji jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe naprawy i pakiety usług w cenach nie do pobicia przez konkurencję. Sprawdź nasz cennik!

W naszym magazynie posiadamy wszystkie najczęściej psujace się części, zaś te mniej popularne jesteśmy w stanie zdobyć w ciągu 24h, dzięki czemu możemy zaoferować niespotykanie krótkie czasy napraw w wyjątkowych cenach.

Na terenie całej gminy Radzymin nie pobieramy dodatkowych opłat za transport sprzętu między serwisem i siedzibą klienta, zaś jeśli nie będziemy potrafili rozwiązać problemu nie zapłacisz ani złotówki.

Zasięg bezpłatnego dojazdu w gminie Radzymin:

serwis-kontakt-qr

Szybki kontakt-Radzymin

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o naszej działalności i zasadach, przejdź na stronę główną.

Serwis komputerowy Radzymin, serwis laptopów, naprawa komputerów Radzymin, serwis komputerowy Ciemne, Słupno, Nadma, Stary Dybów, Cegielnia.