Nowy cennik KindKomp

By KindKomp | 01-9-2020 00:41

Szanowni klienci,

Docierały do nas co jakiś czas wieści, że nasz cennik (którego układ i styl istniał niezmiennie od założenia firmy w 2014), nie należy do najbardziej czytelnych.

Od początku istnienia serwisu, jednym z głównych naszych celów była jak największa przejrzystość i umożliwienie jak najłatwiejszego i szybkiego zapoznania się z kosztami naprawy.
Rozumiemy, że jest to szczególnie ważne w okresie pandemii, a także kryzysu, kiedy sama decyzja o odwiedzeniu danego serwisu musi być podjęta na jakiejś podstawie.
Nasz pierwszy cennik spełniał to zadanie połowicznie, dlatego postanowiliśmy przekształcić cennik oraz sposób naliczania cen usług, na znacznie bardziej intuicyjny.

Od 1.09.2020 obowiązuje nowy cennik.

Nowy cennik został podzielony na działy tematyczne, aby ułatwić wyszukanie konkretnej usługi. Przy każdej jest podana cena.

Nie da się jednak w tego typu cenniku zawrzeć czytelnie wszystkich zależności, np że przy usłudze X, usługa Y może być wykonana w ramach tej samej ceny, dlatego prosimy o ostrożność w posługiwaniu się nim.
W razie wątpliwości co do wyceny danego przypadku, prosimy o kontakt mailowy, lub telefoniczny – postaramy się oszacować możliwe koszty na tyle na ile to będzie możliwe. 

Zespół KindKomp.