Baterie i zasilacze do laptopów Movano i Mitsu dostępne w KindKomp

By KindKomp | 17-3-2015 18:32

Bateria Movano

Od dziś w naszej ofercie znajdziecie szeroki asortyment baterii i zasilaczy marek Movano i Mitsu. Dzięki temu będziecie mogli zamówić baterię do laptopa lub zasilacz bezpośrednio w KindKomp.
Modeli zasilaczy i baterii jest naprawdę mnóstwo, dlatego na razie będą one dostępne na zamówienie- na następny dzień roboczy. Z czasem najpopularniejsze z nich znajdą się w stałej ofercie.

 

Baterie Movano to jedne z najlepszych na rynku zamienników, gwarantujące bezpieczeństwo i wysoką jakość. Nie są to baterie najtańsze, ale jeśli zależy nam na bezpieczeństwie (baterie litowe mogą być bardzo niebezpieczne), to lepiej wybrać produkty odpowiedzialnych producentów, przebadane przez niezależne instytucje i posiadające wszystkie wymagane certyfikaty. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o bateriach marki Movano odsyłamy do strony firmowej: Movano.pl

Aby wybrać zasilacz lub baterię i sprawdzić ich dostępność możesz korzystać ze strony movano.pl. Zamiawiając w KindKomp możesz odebrać towar osobiście w dogodnych godzinach, bez wyczekiwania na kuriera.

Oferujemy także profesjonalną, bezpłatną pomoc przy doborze zasilacza lub baterii do Twojego laptopa. Odwiedź nas ze sprzętem, a następnego dnia będziesz mógł odebrać towar. Podpowiemy Ci także co zrobić, aby Twoja bateria żyła dłużej, jak o nią dbać i czego unikać. Zapraszamy!

Na wszystkie baterie obowiązuje gwarancja 12 miesięcy, a na zasilacze 24 miesiące.