Informatyk Tłuszcz

Ekspresowe usługi informatyczne w Tłuszczu i okolicach

informatyk-kontakt-qr

Informatyk kontakt

Szukasz Informatyka w Tłuszczu? KindKomp to pogotowie komputerowe z dojazdem do klienta (cała gmina Tłuszcz), niskimi cenami i gwarancją zadowolenia!

Usuwamy wirusy, problemy z systemem operacyjnym, konfigurujemy sieci i dostęp do internetu, naprawiamy usterki sprzętowe. Inny problem? Sprawdź naszą pełną ofertę.

KindKomputer-Informatyk-Tłuszcz

Problemy systemowe i drobne usterki najczęściej usuwamy u klienta. Jeśli nie jest to możliwe, sprzęt przekazujemy do naszego serwisu stacjonarnego. Zajmiemy się wszystkim od transportu po ponowne zainstalowanie sprzętu. Naprawy w naszym serwisie realizujemy zwykle w czasie od kilku godzin do 2-3 dni. Przeczytaj jak działamy.

Ile to wszystko kosztuje? Niewiele, bo w KindKomp płacisz wyłącznie za efekty, a nasze ceny są jednymi z najniższych w regione. Nie doliczamy żadnych dodatkowych opłat za wycenę, czy transposrt sprzętu do serwisu i spowrotem jeśli jest konieczny. To wszystko jest wliczone w cenę pierwszej godziny interwencji. Ponadto, jeśli okaże się, że nie potrafimy rozwiązać Twojego problemu, nie zapłacisz ani złotówki. Dowiedz się więcej o kosztach.

Zasięg bezpłatnego dojazdu w gminie Tłuszcz

Informatyk Tłuszcz, usługi informatyczne, pogotowie komputerowe Tłuszcz, usuwanie wirusów Tłuszcz, Jasienica, Postoliska, Jarzębia Łąka, Chrzęsne, Kozły, Miąse,